Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy hívott egy...

Mit jelent, hogy hívott egy magántelefonszám, felveszem, olyan hang, mintha én tárcsáznék, majd egy zene, mint amikor valamire várnom kell (pl hogy kapcsoljanak valahová tovább. )?

Figyelt kérdés
Nekem dominós kártyám van, jelenleg 2Ft van rajta, de ugyan ez apukámmal és anyukámmal is megismétlődött, nekik viszont előfizetéses? Senki nem szólt bele egyébként...
2010. nov. 2. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű túl korán letettétek. Lehet csak valami ajánlat a telefonszolgáltatódtól.
2010. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyenkor nem te fizeted a hívást. A múlt héten 2-3 ilyen hívásom is volt, svájci borotvát és karácsonyi mittudoménmit árultak.
2010. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyáron pont ott voltam édesanyámnál. Rég nem nevettem akkorát mint akkor. Csak arra lettem figyelmes, hogy édesanyám azt válaszolta a hívónak,-Mi kedves elmúltunk már 100 évesek is. Pedig anyucim még csak 70 éves.
2010. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a hívó letiltja a hívószám küldését, az 99%-ban direkt marketinges. (Reklám, közvéleménykutatás)


Ilyenkor én fogadom a hívás és leteszem a telefont az asztalra, nem hallgatom. Hadd fizessék a hívás tarifáját!


Néha azért belehallgatok és elküldöm az illetőt - gondolom tudod hova. Alpári stílusban! Nemnagyon szoktak újrapróbálkozni.

2010. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!