Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megrendelni az...

Hogyan tudnám megrendelni az amazonról a Kindle ebook olvasót? Vámot és forgalmi adót pontosan mennyit kell fizetni? Mennyibe jönne ki az egész, ha maga a készülék 139. 00 $-ba kerül.

Figyelt kérdés

[link]

Valaki rendelt már az amazonról? Biztonságos?


2010. nov. 3. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megéri? garanciát fogod tudni érvényesiteni? Vaterán is van 40 ezerért már ebook olvasó garival. Nézd meg azokat. Én vettem egy DPS-t 55000-ért boltban - biztos ami biztos és imádom.
2010. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet garanciát érvényesíteni. Tudok olyanról akinek szüksége volt rá. Én is megrendeltem, megérkezett és nem volt semmi probléma.

A költségek: Item Subtotal:$139.00

Shipping and handling:$20.98

Összesen:$159.98

Más költség nem volt.


Ha szállítástól tartasz, akkor vedd meg a vaterán,

ha a garanciától, akkor viszont az amazontól.

2010. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is majdnem vettem egy DPS E800-at, de már záróra volt és gondoltam, majd másnap. De akkor csökkentették a Kindle árát 139 dolcsira, ezért is vettem ezt.


Ha véletlenül garanciát kellene érvényesíteni, azt lehet akkor is, ha mondjuk leejted és emiatt törik el, tehát te vagy a hibás.

Ebben az esetben 55 dolcsit kérnek, cserébe kapsz egy újat és így még mindig az itteni olvasók ára alatt vagy. :-)


Nem érintőképernyős, de cserébe van felolvasási lehetőség és beépített angol szómagyarázó szótár, vagy van hozzá magyar angol szótár is, amit olvasás közben is használhatsz.

2010. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fura, hogy más érv nincs azoknak, akik drága pénzért megvettek itthon egy ebook olvasót. Csak a garancia.


1. egyrészt nem az a jellemző, hogy elromlik.

2. ha mégis, a garancia itt is jár - és legalább nem kell küzdeni a hazai forgalmazóval és magyarázkodni, mint ahogy itthon megszokhattuk.

3. a kapcsolat az amazonnál nem ér véget ott, hogy megvetted a terméket, mint ahogy azt szintén itthon megszokhattuk...

4. Tudomásul kellene venni, hogy országhatáron túl is van élet és már nem nagy dolog kintről vásárolni, pláne úgy hogy itt sokszor 50%-al drágábbak a műszaki és egyéb cikkek.


Legyél bátor és rendeld meg, ha nem, akkor vedd meg itthon.

2010. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És vámot vagy egyebet nem raknak rá, amikor behozzák a terméket az országba?
2010. nov. 4. 09:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Részleteztem pár hozzászólással ezelőtt az összes költséget, és oda is írtam a végére:

"Más költség nem volt."

Tehát nincs vám rajta.

2010. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt vedd meg Magyar eladótól: [link]
2010. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Reszletes informaciókat olvashatsz a Kindleről itt:

[link]


Szükség esetén a beszerzéshez is kaphatsz segítséget, de a hozzájutás módja is részletesen le van írva!

2010. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21:54: Minek vegye meg Vaterán, amikor pofátlanul, a valós árnál sokkal többet kérnek csupán azért, hogy az Amazonos rendelésnél a szállítandó címnek a kedves delikvenst adják meg?
2011. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy hete jött meg a Kindle 3 olvasóm az amazon.com-ról. Semmi probléma nem volt, fizetésnél szállításnál. Sztem nagyon nem éri meg itt venni hiszen 10-15 ezer forinttal mint az USA-ból (vám + postaköltséget az eladó átvállalja).


Futár hozza, olyan 3-4 nap alatt kb.

2011. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!