Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudok letölteni GPS-re...

Honnan tudok letölteni GPS-re térképet?

Figyelt kérdés
mert van egy NavOn N660 GPS-em és egyszerűen nem lehet beütni a Békessy Béla 10-et ... vagy a Nagy Lajos Király térhez házszámot .. :S:S:S mit tegyek???
2010. nov. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más címet, mindegy hogy melyiket, be tudod írni, akkor az a baj, hogy valamiért helytelenül adod meg a kérdésedben lévő címet. Csak korrekt címet tud elfogadni a GPS
2010. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem a címmel semmi baj nincsen többszörösen ellenőrizve ...

de egyszerűen házszámot nem fogad el oda , valamelyikhez meg nem vesz be minden számot...

(pl. Nagy Lajos király tér-nincs ház szám

Békessy Béla-csak 8-ig van számozva gps-en)

2010. nov. 8. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor te debreceni vagy.

Próbaképp frissítettem az IGO térképét a naviextras.com webhelyről, és Debrecenben ugyanezt találtam amit te.

Szóval nagy a valószínősége hogy a térképkészítők áldozata vagy.


Térkép hibát itt tudsz bejelenteni. Ha szerencséd van, akkor a következő negyedéves frissítésbe bekerül. Nem tudom milyen térképet használsz:


Teleatlas:

[link]


NNG:

[link]

2010. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!