Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha mosogatógépet szeretnék...

Ha mosogatógépet szeretnék venni, szerintetek érdemes várni karácsonyig. Le szokták karácsonyra akciózni? Vagy vegyem meg most?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgős, várjál. Pár éve a lányomnak vettünk dec. elején mosó- és mosogatógépet, jó pár tízezret megspóroltunk.
2010. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Karácsony után még nagyobb akciók szoktak lenni :)
2010. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Januárt, február a holt szezon, olyankor senki sem vásárol, mert kiköltekezik karácsonyra és igazi nagy akciókat akkor lehet kifogni. Dolgoztam MediaMarktban. :)
2010. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Januárban vedd meg,ha tudsz addig várni, mert akkor még olcsóbb! Egyes gépeken 25-30 ezret is megspórolhatsz!

Pl egy 110 ezres gépet megvehetsz januárban olyan áron, mint egy rendes 70-75 ezres középkategóriás gépet.

2010. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerelő ajánlotta a javíthatatlan gépemnél, hogy ne a karácsonyi akcióban, hanem utána vegyek újat. Hatalmas készleteket hozatnak az ünnepek előtt, és ami nem fogy el, még nagyobb engedménnyel vehető meg az ünnepek utáni holtszezonban.

Csak azt tudom én is javasolni, amit előttem már többen is megírtak.

2010. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. bár már annyira várom, hogy legyen, de több tízezer forintért még várok.
2010. nov. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!