Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kedves Ferfiak! Kedvesemnek...

Kedves Ferfiak! Kedvesemnek karacsonyra elektromos borotvat szeretnek venni, de fogalmam sincs, melyik markat, modellt valasszam. Kinek milyen tapaszatalatai vannak ezen a teren? Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Hetente, kethetente borotvalkozik, szoval addigra eleg eros a borostaja, es egyebkent is eleg eros szorzete van. Sosem hasznalt meg elektromos borotvat, de tudom, hogy ki szeretne probalni, de semmilyen tampontom nincs.

A bore nem erzekeny (legalabbis a nedves borotvalkozas soran nem volt borirritacioja.)

Olyan 60e Ft ertekig gondoltam, de az ar nem gond vegul is.

Elore is nagyon koszonom a segitseget!


2010. nov. 17. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég sokféle van. Vannak körkésesek,rezgőkésesek. Számottevő különbség nincs köztük, persze lehet kifogni mindegyikből kevésbé jót. Mostanában a körkésesek a divat, szerintem olyat vegyél.

Jelenleg az egyik legmegbízhatóbb márka tudtommal a Remington. Ezt tudom javasolni.

2010. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Óh, ennyiért már egész komolyat vehetsz. Mindenképpen olyat vegyél, amin van szakállnyíró is, mert ahogy írod sokszor meghagyja a borostát. Ehhez viszont az kell.

Amik jó márkák: Braun, Philips (Philishave), Remington.

2010. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 hetente borotválkozik, akkor az elektromos borotva nem neki való.Oda már inkább szakállvágó kell.:)

Az elektromos már nem fogja tudni levágni, szerintem.

2010. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy körkéses philipset használok, vízálló (bár vizesen sokkal rosszabb elektromossal borotválkozni szerintem) és az állványa kitisztítja automatikusan a borotvát. profi cucc :)
2010. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12/F vagyok . Apám Micro Star elektromos borotvát használ a TV ben a topshop nál lehet venni ha van kedved mézd a műsort és előbb utóbb leadják ;)
2010. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!