Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik digitális videókameráva...

Melyik digitális videókamerával lehet fényképeket is készíteni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
például a panasoniccal ami nekem is van.
2009. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
panasonic NVGS-21
2009. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
úgy látom aki lepontozott az még életébe nem látott fényképezős digikamerát!!hahaha!!
2009. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

A JVC minden tipusával:


--"SNAP-SHOT" módban a szalagra


--Fényképező állásban SD kártyára REC gombbal.

2009. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Analfabéta vagyok ebben a témában.

A normális válaszokat köszönöm!

A bunkóét is köszönöm!

2009. jan. 14. 20:37
 6/10 anonim válasza:
78%
Ha jó képeket akarsz csinálni, felejtsd el a videokamerát. A legegyszerűbb olcsó kompakt fényképezőgéppel is jobb képeket tudsz készíteni.
2009. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
akkor te pontoztál le ezek szerint kérdező??áruld már el hogy miért voltam bunkó!segíteni akartam az elsőkénti válaszommal!!sajnálom hogy számodra nem úgy hangzott!! na pontozz le mostmár azért is,nyugodtan ha ennyire örömed leled benne,megadom a lehetőséget mégeccer.. :))
2009. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy Panasonic HDC-SD5 Full HD videokamerám van, a HD videófelvételek gyönyörűek, azonban a fényképező része meglehetősen pocsék. Jobban járok, ha a felvett videóból Adobe Premiere-ben file -> export -> frame opciót nyomok, és a videóból szedek ki egy képkockát. Ezt meg bármilyen kamerával felvett, bármilyen videóval meg lehet csinálni :)


Egyébként kíváncsi leszek a Canon új, videofelvételre is alkalmas DSLR gépeire (pl EOS 500D), abban látok fantáziát.

2009. jan. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyetértek abban, hogy minőségi fotót nem lehet készíteni kamerákkal, habár mindegyikből ki lehet csalogatni képeket.

A Samsungnak volt 2-3 éve egy kamerája, amelyre egy külön fényképezőoptikát is szereltek, így egy hibrid fényképez-kamera lett. Nem igazán futott be tudtommal.

2009. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
PRAKTICA DVC 5.2 FHD, PRAKTICA DVC 5.1 HD
2009. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!