Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Robi 52 rotációs...

Van egy Robi 52 rotációs kapám. Szimeringet szeretnék cserélni, és megegyezik-e valamivel a lendkerék lehúzója esetleg valamilyen motorkerékpáréval? Mert sajnos nincs lehúzóm.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 18:27
 1/1 boldogblog válasza:
Szia! Nekem is kellett lehúzó. Én igy csináltam: Sima vas vizcső (nem tudom, hogy fél vagy 3/4 colos-e) a menet pont bele illik a tomos lendkerék menetébe. A viz csövekhez van olyan karmantyú. hogy egyik oldala papa menet és kb 5 cm hoszután egy mama menttel folytatódik. (kb 5 cm szó toldó-hosszabitó) no egy ilyet tekertem bele, egy 12 anyát beleejtettem az anyás menetes részébe (lehet 16 volt.) bele tekertem még egy vascső darabot (kb 4 cm csak a menet.) az meg szoritotta az anyát. Anyába egy hosszú csavar ész nosza tekertem, hagy feszüljön. Meg kellett melegitenem pb lángal, hogy le tudjam szedni, mert úgy rá nőtt. Remélem tudtam segiteni. Sok sikert! Ha mégsem akkor irj és dobok fel fotót a lehúzómról.
2012. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!