Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A wireless usb adapter mire jó?

A wireless usb adapter mire jó?

Figyelt kérdés

Ahhoz hogy mukodjon kell hozza, wifis router is? Vagy ilyen adaptert a routerbe kell dugni, vagy a gepbe(amin akarom fogni a netet)? Vagy adnak hozza ilyen jelvevoket es azt kell gepbe?

Nem ma kezdtem, de ilyen wifis dolgokkal meg nem volt dolgom, de meg szeretnem oldani, hogy a tv-n ne kabelen menjen az internet, hanem wifin.


2010. nov. 28. 12:03
 1/3 anonim válasza:
0%
A legjobb barátod a Google!
2010. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy USB-s pendrive szerű valami, ez az adapter ugye. Bedugod az USB portba, telepíted a programját, aztán belövöd a netet. És kell hozzá wifis router, különben mit fogjon? XD

Szerintem TV-n nem fog menni, mert arra hogy telepíted az illesztőprogramot? Meg van rajta egyáltalán USB port? :D

2010. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az USB-s wifi adapter arra való, hogy egy olyan eszközt melyben alapból nincs wifi össze tudj vezeték nélkül kötni a wifi routerrel. Vagyis ha van mondjuk egy asztali PC-d, ebbe bedugod a USB-s adaptert, akkor azzal a géppel fel tudsz menni a netre a wifis routeren keresztül.


Az, hogy a TV-d tudja-e kezelni az USB-s adaptered azt nem tudom, az egy külön kérdés.

2010. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!