Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fel akarom tölteni magam, de...

Fel akarom tölteni magam, de nem vonalzóval, hanem egy kondenzátort kisütve magamon. Mekkora töltést lehet felvinni az emberi testre veszélytelenül?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:19
1 2
 1/12 Jovanny ***** válasza:
Semennyit. Az emberi test szinte tökéletes vezető, a töltéseket a legrövidebb úton a föld felé vezeti. Amit tapasztalni fogsz: Megvág úgy a feltöltött kondi, hogy a füled ketté áll. Javaslom minél nagyobb kapacitású feltöltött kondi használatát, akkor erősebb lesz az élmény, és eszedbe nem jut mégegyszer ilyen baromság. :D
2010. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gumitalpú cipőben nem. Igenis elbír valamennyi töltést, például néha szikrázik a ember ha feláll a székről vagy a csaphoz megy. Másik embert is meg lehet rázni. É pont ezt akarom kontroláltan. Azt érdezem mennyivel nem eszélyes. Egyébként van is ilyen szerkezet, de most csak a töltés nagyságára vagyok kíváncsi.
2010. dec. 2. 14:03
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
450V 3000 mikrós kondi kisütése tuti megállítja a szived. Így gondolkozz.
2010. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Légyszives írj valami normálisat, vagy ne válaszolj. Nem a szívemet akarom megállítani, hanem egy papírdarabot megmozgatni mondjuk.
2010. dec. 2. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyegyerek nem értesz a szóból?

Nem tudod kondenzátorral megcsinálni, legalábbis olyannal nem amit az elektromos eszközökhöz használnak. Ha építesz egyet, akkor fog menni. Csakhogy a hajad nem azért áll az ég felé mert TE vagy töltve a talajhoz képest, hanem a hajszálaid oldalai közt. Fizika órán biztos láttál elektroszkópot. Ez ugyanazon az elven működik. A cipőd nem elég szigetelő egy ilyen emberi kondenzátorhoz.

2010. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerinted az Electric Touch akkor hogy működik?
2010. dec. 2. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy te szerencsétlen, hogy kisütsz magadon egy kondit... Istenem, add, hogy az én gyerekem ne vadítsák el ilyen ökrök...


Hülyegyerek, elmondom még egyszer:

40Volt feszültség felett kondenzátort kisütni magadon elég veszélyes dolog, akár bele is halhatsz! Felfogtad?!

2010. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Senki nem akar 40 voltot, légyszives fejezd be az irogatást, ha nem tudsz válaszolni. Mondtam, hogy Electric Touch esetén kérdezem a töltés nagyságát. Nézd meg a Youtube-on, ha nem tudod mi az, bár elmagyaráztam lényegében.
2010. dec. 3. 08:16
 9/12 anonim ***** válasza:

A videón a srác kézdörzsölés közben nem véletlenül néz gyakran a cipője felé.


A papíremelgetés nem véletlenül műanyag tálcán megy csak.


A csapból csorgó víz elhajlítása sem az ujjai dörzsölése miatt van, ott sem látod min áll a srác.


Ezen a videón se véletlen, hogy fémlapon áll és a cipóbe mezítláb van, felgyűrt nadrágszárral. és később bevillan a képen a cserecipő a földön.


A cipő amit használ, 200 dolcsiért megvásárolható ha érdekel: [link]

Az oldalon írd a keresőbe: Electric touch

2010. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ismerem, köszönöm, azért is mondtam neked. Engem az érdekel mekkora lehet a töltés az effekt közben, vagy ha neked az tetszik, akkor feszültség.
2010. dec. 3. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!