Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért sárga a számítógép...

Miért sárga a számítógép monitora? És mit lehet ellene tenni? Szememnek nagyon árt? :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat nem írtál le.

De például lehet attól, hogy rosszul van beállítva a szín hőmérséklet. Nálam is olyan sárgás volt az új monitorom amíg a menüjében nem állítottam be a színhőmérsékletet.

2010. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én monitorom néha kék néha sárga ezért nem is használom csak ha nagyon muszáj... nincs kedvem monitort venni
2010. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban úgy van, ahogy az első mondja. Nem sokat mondtál róla. Ha csöves, akkor már kidobhatod. Ha LCD, akkor valaki elállította. Ha megírtad volna au op.rendszert, akkor mondanám hogyan állíthatnád vissza. Így csak azt tudom mondani, hogy kend be egy kis kékkel, ha zavar a sárga. Te leány vagy?
2010. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!