Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valóban árt egy számítógépnek...

Valóban árt egy számítógépnek ha éjszakára ki van húzva a konnektorból?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak akkor ha épp alkalmazásokat futtatsz, és kirántod a csatlakozót a konnektorból.

Amúgy miért is kell kihúzni?

2010. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Energiatakarékosság. Amúgy igen, úgy értettem hogy előtte kikapcsolom és utána húzom ki...
2010. dec. 8. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
az csak a villanyszámlának tesz jót ha nincs bedugva! Miért menne éjjel, és miért lenne baja, ha nem megy? Fölöslegesen búg csak a 20ventillátor meg zabálja az áramot, szal ne hagyd éjjelre bekapcsolva
2010. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Az én elosztóm egy billenőkapcsolós elosztó, és amikor kikapcsolom a gépet, akkor a billenőkapcsolót is ki szoktam pattintani.Úgy a tuti.

2010. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kapcsolóüzemű ATX tápok 1-2W-ot fogyasztanak kikapcsolt gép mellett is. Ezt megspórolhatod, az élettartamára nincs különös befolyással.
2010. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A sok ki és bekapcsolás igenis hatással van a számítógép használatára. Mivel komoly hőingadozással jár, így rövidíti az élettartamot. Miközben sleep módban elég keveset fogyaszt. De ezt csak azoknak éri meg, akiknél valóban sokat van használatban.
2011. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most ez hogyan jön ide? Az volt a kérdés hogy az árt e egy gépnek ha ájszakára kihúzom.
2011. jan. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!