Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Logmeinen belül működik az...

Logmeinen belül működik az hogy alvó állapotból való vissza hozás egy hálózaton belül"egy routerhez csatakozva"! Miért nem tudom felébreszteni az otthoni gépem másik internet szolgáltatótól?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, nem tudod? Én simán, csak engedélyezni kell az energiamenedzsmentben, hogy a hálózati kártya is felkeltheti a gépet. Kikapcsolt vagy hibernált állapotból is visszajön így.
2010. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit mondtam hogy megtudom csinálni de más internetnél nem amit mondtál beállítottam persze anélkül nem is menne. komolyan nem tudom mi lehet a hiba mert a programon belül mindent beállítottam meg a windowson belül is a hálózati kártyánál. valami tipp?
2010. dec. 15. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt vele gondom, de lehet, hogy valami portforward gond van. Nyitni kéne a routeren a logmeinnek egy portot. (De hogy ezt a logmeinben hol lehet beállítani?)
2010. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondják hoyg nem kell hozzá port! és te bármiylen külömb szolgáltatónál és távolból tudtad irányitani bármikor a gomb megjelent?
2010. dec. 17. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!