Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha Kínából rendelek valamit...

Ha Kínából rendelek valamit azt hogyan vámolják el? Hogyan fizetek rá adót? Hogy megy ez az egész? Köszönöm segítségetek!

Figyelt kérdés

Ha Kínából rendelek valamit azt

hogyan vámolják el? Hogyan

fizetek rá adót ? Hogy megy ez az

egész ? Köszönöm segítségetek!


2010. dec. 15. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Európán kívülről napi kb 29 ezer forint a vámhatár. Fölötte vámot kell fizetni az áru(k) értékének megfelelően, ha ez nem megállapítható, abban az esetben felértékelik becsléssel. A becsült (vagy valós) érték után számított vám megfizetése után vehető át az áru, erről értesítést kapsz a címzett mezőben feltűntetett lakcímre és névre.
2010. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Én a Marsról rendeltem deluxtisztítót az űrhajómhoz és még nem érkezett meg! Sajnos a Földön ragadtam! Sokan mondják, hogy Földhöz ragadt vagyok, de ez nem igaz! SOS!
2010. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

29000 a határ haha hacsak nem kereskedelmi mennyiséget rendelsz vagy túl gyakran.


Mert akkor iparűzési+ÁFA

nekem 40 000 Ft-ra 20 000 Ft volt...


Jah és ne kamuzz darabra illetően mert szépen leszámolgatják a drágáim...

2010. dec. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!