Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Windows 7 vagy...

Melyik jobb? Windows 7 vagy Windows xp sp3? És melyik miért jobb? Hátrányok stb. : ).

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A Win7 újabb, jobban ki tudja használni a gépet, az XP meg már vagy 10 éves.
2010. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi:)
2010. dec. 18. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

A windows minden tekintetben egy kalap szar... Csak kárt tehet az ember a gépében, ha azt használja... Úton, útfélen vírusok lepik el, úgy lopják el az adataid, ahogy nem akarod, aki nem analfabéta informatikából és egy kicsit ért a gépekhez és tudja mi hogy működik, annak 10 perc bejutni a gépedbe és onnantól kezdve azt csinál amit akar...


Akinek egy kevés kis esze is van az Linuxot használ... Kismillió fajtája létezik, ami minden igényt képes kielégíteni.. Van, akinek irodai munkára specializált gép kell...van ilyen linux, Van, aki inkább multimédiás dolgokkal szeretne foglalkozni.. van ilyen is. Van, aki egyszerűen csak netezni akar...erre is van speciálisan ilyen, ami nem terheli feleslegesen a gépet... Szerény véleményem szerint egy linuxxal most ismerkedőnek tökéletes az Ubuntu. Rengeteg dolgot meg lehet oldani grafikusan, aki kicsit beleássa magát az simán a irányíthatja a gépét kénye, kedve szerint. Hogy mire nem jó? Játszani... egyelőre, de már ezen is dolgoznak és van néhány emulátor, ami egész szépen viszi a windows-os játékokat... Ellenben biztonságos és aki tud programozni simán belenyúlhat a forráskódba...

2010. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a Linux-os hülyeséget! Nem véletlen, hogy a gépek jelentős többségén Windows van...
2010. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy régebbi gyengébb gépre, netbookra xp sp3, egy mai gépbe, notebookba win 7
2010. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Második: hopp, egy elvakult linuxos windózgyűlölő :D A Windows egy nagyon is jó rendszer, nem véletlenül használják annyian - igen, a legtöbben, hatalmas fölénnyel. A Linux is jó rendszer, de nem otthoni használatra van kitalálva, és egy átlag felhasználó, akinek fogalma nincs a géphez, és/vagy használni akarja, nem akar parancssorba írogatni meg ilyenek. A Linux azért is nem tudott elterjedni, mert van belőle millió féle, és mindegyik másként néz ki - az én gépemen ez itt van, a tiéden ez ott, az övén meg nincs is ilyen, hanem másnak hívják, vagy máshogyan lehet megcsinálni. Ezt ki fogja észbentartani? AKit érdekel, maximum az.

Még hogy a Windows szar :D Ugyan már...

2010. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Előzőnek! Ne Bántsd a Linuxot ha nem ismered!!

Az olyan "mezei" felhasználóknak akik csak "pötyögnek" a neten, azoknak teljesen elég a XP SP3. Akik kihasználják egy jobb minőségű gép előnyeit Azok használják a W7-t.Akik meg olyan piszok mázlisták értik hogy működik "-ez a piszok dög-" , na azoknak való a Linux!!!

2010. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem bántom én, sajnálom, ha úgy hallatszott. Én azt mondtam, hogy nem otthoni felhasználásra való, és ez igaz is.
2010. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát:D
2010. dec. 19. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!