Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dvd filmet hogyan lehet...

Dvd filmet hogyan lehet videókazettára átmásolni?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt már sikrült, de már nem emlékszem, hogyan csináltam. Nem tudom, melyik kábelt hová dugjam.
2010. dec. 19. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Összekötöd egy SCART kábellel, vagy RCA-RCA, vagy RCA-SCART kábellel, vagy aztán gyerünk..

Vagy hívd Uri Gellert, aki semmi információból válaszol Neked, én nem az vagyok..

2010. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kösd össze a következő sorrendben:


--DVD lejátszó (video-out+stereo hang)


--Videomagnó (valamelyik AV bemenete)


--TV készülék,kontrollképpen az egész folyamatról(valamelyik AV-je,vagy a videomagnó RF-outjáról,akkor itt antenna bemenet )


Ha a videomagnón és a TV-n a megfelelő bemeneteket kiválasztod,akkor a DVD-n történteket fogod látni a képernyőn.

Ezek után kazetta be a videoba,DVD "Play" videomagnó "REC".

2010. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Van erre egy célgép.

Egyik fele 6 fejes VHS , a másik meg dvd lejátszó.

A fönt leírt kapcsolások itt gondolom a gépben vannak kialakítva. Vegyél egyet a vaterán 10000 alatt.

Nem hiszem h, sokan gyártják még...az enyém szuper.

2010. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!