Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy ATD M-268-as headsetem...

Borzastorz kérdése:

Van egy ATD M-268-as headsetem. Minden a jó helyre van dugva, a fülhallgató része hibátlanul működik, a mikrofon viszont nem igazán. Csak érintésre, ütésre reagál, beszéd, és egyéb külső hangra nem. A mikrofon lehet hibás?

Figyelt kérdés
Minden beállítást kipróbáltam a gépen, de nem használ. Egyéb programokon is (team speak, skype, chatek) állítottam, de csak érintésre recsegést hallanak. Mást nem.
2010. dec. 20. 19:33
 1/1 anonim válasza:
Tudom, hogy 2 éve tetted fel ezt a kérdést de nekem is ez a problémám ezért csak most találtam ide. Próbáld ki másik mikrofonnal és biztos, hogy működni fog. Nekem 2 hete nem működött a mikrofon, most kicseréltem egy másikra, semmit nem kellett átállítanom és hallottak. Az előző (ATD M-268) kuka..=|
2012. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!