Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet tudtok...

Milyen fényképezőgépet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kompakt fényképezőt.Márka mindegy.

Lényeg,hogy fém ház legyen,akksiról működjön ne elemről és HD-ban vegyen fel.

Minderre olyan 25-30e forintom lenne.

Ha nem vesz fel hd-ban az sem nagy gond.

Valakinek van ilyen gépe esetleg?


2010. dec. 26. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát 30000 Ft körül ne várj csucskategoriás fényképezőgépeket, de ebben az árkategoriában is vannak jó gépek.

[link]

Szerintem ez a célnak pont megfelel, árban kézenfekvő(30000Ft-tól), 12,2 megapixel és 4x-es Zoom, amely azért 30000Ft-ért nagyon jó ár-érték arány. Fontos h HD minőségű felvételeket készit, amelyeket azonnal meg is oszthatsz a monitoroddal vagy tv-del. Arcfelismerés és tájkép felvétel funkcókkal sztem ezért a pénzért pont tökéletes. Ha drágábban gondolkodsz, akk nézzél Nikon, Canon vagy Sony után is, de ezért az összegért ez kiváló választás lesz. ;)

2010. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

rosszat másoltam...

2010. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ez tényleg jónak tűnik,mindenképp esélyes.....

2010. dec. 26. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!