Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet megjavítani...

Mennyibe kerülhet megjavítani ezt a laptopot? (lent)

Figyelt kérdés
A képernyője nem műxik. Csak pislákol ... ezért rákötöttünk egy monitort, de már meg szeretném csináltatni, mert úgy jobb lenne.
2010. dec. 27. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Barkóbázzunk:

A típusa?

2010. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vaio
2010. dec. 27. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké, a márkáját már tudjuk.

A típus is megy?


Utána majd a kijelző méretet találjuk ki.

2010. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vaio VGN-A517B


Kijelző méretét nemtudom :S

2010. dec. 28. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

17 inch-es, és akár itthon veszed, akár külföldről rendeled, csak maga a kijelző kb 28 ezresbe kerül (Kanadában néztem, ott postával ennyi [link] )

Itthon [link]


Nem biztos hogy az egész panelt kell cserélni, lehet hogy az inverter vagy egy cső hibája.

Az inverterről nem találtam adatot, de érdemes felvenned a kapcsolatot a linkelt szervízzel, nem tudom hogy mennyiért, de jobban tudnak segíteni. A masinád az amerikai kontinensen és angliában honos, ezért nehezebb alkatrészt szerezni.


Illetve ha biztosra akarsz menni, a kijelző burkolatát megbontva alul találsz egy panelt, annak a száma kell.

Ha már megbontod, akkor a csatlakozókat megmozgatva lehet hogy el is múlik a hiba is.


[link]

2010. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm a segítséged!

Akkor kb olyan 30ezerből biztos megúszom? Az jó lenne, mert én kb 50re számoltam.

2010. dec. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!