Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2011 januárjától megszüntetik...

2011 januárjától megszüntetik az rtl klub és a tv2 földi sugárzását?

Figyelt kérdés
hallottam egy ilyenről hogy csak műholdvevővel lehetlesz nézni
2010. dec. 27. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

hallottam egy ilyenről hogy csak műholdvevővel lehetlesz nézni


hallottam egy ilyenről, hogy csak műholdvevővel lesz lehetséges nézni....;)



Am én is hallottam, de remélem ezt nem fogják véghez vinni, habár az új médiatörvénytől még ez is kitelhet...

2010. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Most fogtok lepontozni, de nekem nem hiányozna egyik sem. A TV-n be sem lettek állítva nálam.

A Showder Klubot is letöltve nézem csak meg.

2010. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így készül a pletyka :)


A tv2, az RTL Klub és az m1 földi ANALÓG sugárzását szüntetik be, de már eltolták 2011-ről talán 2014-re. Azután (és már egy jó ideje) a földi DIGITÁLIS sugárzás fog működni. Ezt hívják most MinDigTV-nek. Annyi, hogy kell hozzá egy digitális dekóderrel rendelkező tévé (ami a hirdetős újságokban oda is van írva kötelező jelleggel hogy van-e) vagy egy digitális vételre alkalmas dekóder (set-top-box). Elvileg sokkal jobb minőségű a vétel még analóg tévén is.

2010. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kissé bővebb infó: [link]
2010. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:15


Lehet, hogy neked nem hiányozna egyik sem, meg az ország kisebb részének, de a többség még ott tart, hogy barátok közt-öt néz, és még nem képes kitalálna a 30 éves kliséket sem közbe.

2010. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!