Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olympus x-43 Fényképező...

Olympus x-43 Fényképező gépemmel van a gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam a fényképezőgépet (Olympus x-43). És az a gond vele, hogy feltöltöm az elemet, bele rakom, de azt mutatja, hogy félig le van merülve, pár kattintás után ki is írja a képernyőre, hogy: Az akkumlátor le merült. Ha az elemet másba rakom, pl. Elemlámpába, akkor tökéletes, nem merül le, hiába van bekapcsolva a lámpa 2 óráig. Ellentétben a fényképező géppel, ami 5 perc alatt le merül. Akkor nem az elemmel van gond, hanem a géppel? Vagy "direkt" ilyen sokat fogyaszt? Nagyon elegem van, hogy 3 képet alig tudok csinálni mert lemerül.
2011. jan. 8. 22:31
 1/4 anonim válasza:
szar a gép
2011. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális választ kértem.
2011. jan. 9. 18:47
 3/4 anonim válasza:
és mi a bajod a válaszommal basz*meg?
2011. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem arra voltam kiváncsi, hogy szar-e vagy nem!

Tudod, van olyan gép, ami nagyon fogyaszt, abba vehetek bármilyen elemet! Van, hogy az elem rossz (régi, hiába vettem ma elemet, lehet h régi) Lehet, hogy a töltőm rossz. Lehet, a géppel van baj, de lehet, hogy gyárilag ilyen,

A kérdésem pedig az, hogy mért mutatja azt, hogy félig le van merülve?! Nem pedig az, hogy jó-e vagy nem.

2011. jan. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!