Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baja van a gépemnek?...

Mi baja van a gépemnek? Vírusos? Hogy a fenébe tudom kikapcsolni a Windows Security Alert-t?

Figyelt kérdés

tök magától elkezdett üzengetni nekem és bármire kattintok mindig bejön

előfordul, hogy már 20 sárga pajzsos felkiáltójeles ikon is megjelenik a jobb alsó sarokban az óra és egyéb ikonok mellett

aztán a buborék, ami azt írja:

Windows reports that computer cannot be executed. The file wuauclt.exe is infected. Do you want to activate your antivirus software now?


légyszi segítsetek :/ szinte alig engedelmeskedik a gép


2011. jan. 9. 23:35
 1/9 anonim válasza:

Ez valami kártevő.

Töltsd le a malwarebytes antimalware nevű okosságot.

2011. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amúgy nem értem, de már töröltem a fájlt és még mindig riaszt
2011. jan. 9. 23:51
 3/9 A kérdező kommentje:
és köszi
2011. jan. 9. 23:52
 4/9 A kérdező kommentje:
letöltöttem, telepítettem és ez az okos Security Alert erre is azt írja ki mint a másikra. Tehát hogy fertőzött. Utálom. :(
2011. jan. 9. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
A Windows biztonsági központban a bal oldalon be lehet állítani a riasztást, hogy mire dobjon tálcaikont. Szedd ki mindből a pipát, nem fog többet sikítani. Nekem mindig ez az első solgom, mivel gyűlölöm a frissítést, ezért le van tiltva, azért meg kiabálna. Kikapcsolva nem kiabál. :)
2011. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Véletlen letőltötted ezt a fakevírusírtót. Mindenképpen törölni kell a programot. menj be a programok liytájára és távolítsd el.
2011. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal szívtad be hogy letöltötted. Innentől már hivatalosan is elmondhatjuk hogy telepítettél egy kártevőt a gépedre.
2011. jan. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor mi a túrót csináljak?:/
2011. jan. 10. 14:34
 9/9 anonim válasza:
Belépsz csökkentett módban és letőrlöd azt a progit amit feltelepítettél, de csak ha nem tudod uninstallálni valszeg nem, mert betőlti az elején. azt is meglehet próbálni hogy a betőltéskor törlöd le.
2011. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!