Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hosszú záridős gépek...

Milyen hosszú záridős gépek vannak? Hol lehet őket kapni, éa mennyiért?

Figyelt kérdés

Elvileg azok jó gépek, illetve lehet velük fényfestést csinálni, ami számomra nagyon bejön, így én is szeretném kipróbálni, ám nem tudom, hol lehet kapni/venni hosszú záridős gépeket, és, hogy milyen márka gyárt ilyeneket.

Illetve: Kodak [EasyShare] C195-ön lehet állítani hosszú záridőt?


2011. jan. 10. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jellemzően bármilyen gépen tudsz hosszú záridőt állítani, aminek vannak manuális (M) beállításai. Ha ez nincs, akkor az éjszakai móddal vagy tűzijáték móddal kísérletezz.
2011. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, bár sajnos én a gépemen nem fedeztem fel ilyeneket :S Sajnos egyiket se..

Esetleg ennek a gépnek utána tudnál nézni? Úgy látom, te jobban értesz ehhez. (Kodak EasyShare C195)

2011. jan. 10. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kompakt gép, ne nagyon keress rajta sok manuális beállítási lehetőséget. :)
2011. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lens 33–165 mm (35 mm equiv.)


Lens protection built-in mechanical lens cover


Shutter speed 1/4–1/1400 sec


Ez a Kodak lapjáról van nincs hosszú zárideje. Az Edigitál oldalán meg kell nézni a gépeket ott vannak az adatok többek között a záridők is.

2011. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!