Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külföldön élek, szeretnék...

Külföldön élek, szeretnék magyar csatornákat a tv-ben nézni (nem interneten) megoldható ez e valamilyen magyarországi előfizetéssel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Külföldön... Azért a föld elég nagy. :)
2011. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Törökországnan -nem tudom, hogy hogyan-de befogtam az m2-t! :D Semmi más magyar adó nem jött be,de ezt tudtam fogni.
2011. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Finnországról lenne szó.
2011. jan. 11. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátom Svájcban dolgozott huzamosabb ideig. Itthon volt UPC műholdas előfizetése. Kivitte a cuccot, felszerelte a lavórt, és mintha itthon lenne, nézte a műsorait.
2011. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Úgy-úgy!

UPC, vagy Digi tányérossal nézhetsz magyar csatornákat olyan országból, ahonnan látható a THOR, Eutelsat és az ASTRA műhold. Konkrétan nem tudom, hogy melyik szolgáltató melyiket használja.

2011. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szolgáltatás díját meg utalhatod, számlát meg kérheted elektronikusan, szóval az sem probléma.
2011. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Upc-Digi és T-Home tányérosat megveszed itthon kiviszed és nézheted ott.Neten pedig fizeted a számlát.

M2 és Duna szintén fogható az viszont szabadon egy saját műhold szettel.

2011. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali ! Nekem Svédország ( Vaxjö)déli részén laknak Szenttamásiból/Szerbia/származó ismerős=barátaim. Majd' 70 éves házaspár.Már 2,5 éve vettem egy UPC előfizetést itthon,Ők kivitték a "beltéri" egységet kártyástul.--Náluk NEM elég a 60 cm-s "lavór"-->110 cm-s saját "tányérjuk" van.

ezt kivinni TILOS---de...LOPNI sem szabad....!!!

A számla az én nevemre jön,fizetem,és évente,ha jönnek,elszámolunk.semmi flanc,alapcsomag van,havi 2500 ft.Ők nár régóta a THOR műholdat használják,nem nagy cucc ráállni,a beltérit meg beprogramozva adják ki.Lehet úgy kérni,hogy nem kell lavór,nem kell fej,nem kell szerelő.Nem szabad mondani,hogy"kimegy",és kész.

2011. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja ! Ők próbálták,megkérdezték...lehet hivatalosn is ott a magyar UPC-re előfizetni,majd' ezer korona/hó...
2011. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. én is úgy gondoltam, hogy kivisszük a beltérit és antennát majd veszünk kint. de ezek szerint akkor nagyobb antenna kell, már ezt is tudom :)

viszont az a kérdésem lenne még, hogy lehet e antenna nélkül is előfizetni?

2011. jan. 11. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!