Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Suliban le van tiltva a...

Suliban le van tiltva a facebook. Mégis hogyan lehet feloldani?

Figyelt kérdés

Nem nagy cucc,de eddig elvoltunk,mert fel tudtunk menni,de csak a kezdőlapot láttuk,meg chatelni tudtunk.Erre ez a kis szórakozásunk is le lett tiltva.Mit csináljunk??

Köszi a válaszokat előre is.


2011. jan. 12. 11:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Valami más útvonalon próbálj belépni szerintem. Nekünk az iwiw volt letiltva annak idején, és más útvonalról, pl. hivatkozás, be tudtunk lépni.
2011. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
google -> anonymous proxy
2011. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hosts fájlt kell módósítani, valószínűleg ott van letiltva.
2011. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyilván az iskolában minden gépen külön tiltják a Facebook-hoz a hozzáférést és nem a központi szerveren mi? Meg a diák csak úgy a hosts fájlba írogathat nem?


[link]

2011. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk iskolában tanulni kellene számítástechnika órán, nem facebookozni... Ha én lenék a rendszergazdátok, proxyról se tudnátok belépni...
2011. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Valószínűleg a rendszergazda beállította a szervergépen, hogy ne lehessen csatlakozni, gondolom, hagy tanuljanak a kölykök órán és ne mással foglalkozzanak. Ezt nem tudod átállítani, mivel csak rendszergazdai jelszóval lehet ezeken módosítani.
2011. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megoldani, hogy proxyról se tudj belépni? Nem fogadsz csomagokat az adott IP-ről?
2011. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Csak megadott tartományokban engedném az internetezést. Én nem letiltanám bizonyos oldalakhoz a hozzáférést, sokkal inkább kivételként engedném meg a tanításhoz szükséges oldalakhoz a hozzáférést.
2011. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hmm..akik azt írták,hogy inkább tanuljunk órán,nekik írnám:

Ti nem tudjátok,milyen lassan magyaráz nálunk a tanár..nem figyelek,és már szinte tudom..Meg,van amikor szabad foglalkozás van,és netezhetünk szabadon.Akkor mégis mit csináljunk??Legalább csöndben el lennénk,meg nem volt nagy cucc,ahogy felléptünk,erre az is el lett véve. :\


Amúgy köszi a válaszokat,majd vmit megpóbálunk.Amúgy hopgy lehet az,hogy van olyan weboldal,ami állítólag mindent betölt,ami le is van tiltva,beírtam a facebook-ot,tett fel biztonsági kérdést is,aztán elkezdett betölteni,de nem adta be?:S

2011. jan. 12. 17:33
 10/12 anonim ***** válasza:
És? Amikor csendben netezhettek, akkor nézzetek viccoldalt, továbbtanulás, ésatöbbi. Ne facebookból álljon már az élet!
2012. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!