Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha engem letörül Y! messengere...

Ha engem letörül Y! messengeren valaki a listájáról, nálam történik valami? Kimutatja? Vagy "berakódik" az a személy az adress bookomba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem... csak nem látod, hogy mikor van online... viszont, ha kicsit kutakodsz, akkor a profilján, amit te is meg tudsz nézni ott láthatod, hogy mikor lépett be utoljára és ha minden igaz, akkor ki is írja, hogy le vagy tiltva nála... legalább is 2 éve még így volt azóta már nem azt a szart használom...
2011. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Miért sz.r szerinted?? :) Amúgy én sem vagyok nagyon aktív a messen, csak úgy...van.

Egyik barátom valahogy bekerült az adress bookomba és csak erre kerestem a magyarázatot. Nem tudom mi történhetett.

2011. jan. 15. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha levelet írsz valakinek, akkor a küldés után megkérdezi a rendszer hogy a címet fölvegye a címtárba?

Ez történhetett.

2011. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, tudod itt a yahoo messengerről van szó, arról a chates dologról. Nem levél vagy ilyesmi, hanem letöltöd a messt, felveszel a listádra és csak beszélgetsz az emberekkel. Vajon miért került be az adresss bookba?? :S
2011. jan. 15. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Félreértettél.

A messengerhez van egy email címed ***@yahoo.com vagy ilyesmi.

Ott írhatsz levelet vagy kaphatsz másoktól

Erről a levélírásról van szó, ha kapsz vagy küldesz.

Annak a címnek a címtára szinkronizált a messenger fiókéval.

2011. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de én arra vagyok kíváncsi, hogy a messpartnerei közül törült-e le...nem pedig az e-mail címtárából távolított-e el...
2011. jan. 15. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is állítottam ilyet hogy bárki is a címtáradhoz nyúlt.

Viszont annak hogy téged töröl bárki, semmi köze a címtárhoz éa nem is veszed észre ha megtette.

2011. jan. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!