Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudok kábeles nethez...

Nem tudok kábeles nethez csatlakozni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy addig minden jó volt míg át nem lett telepítve az egész gép ... utánna felraktam a drivereket már minden működik a wifit is be tudom fogni , viszont ha bedugom a kábelt ki is írja hogy csatlakoztatva tehát felismeri , látja , de a ,,csomagok''-at csak küldi és nem fogad semmit és nem tudom használni. Vaan valami ötletettek hogy mit hol kell átállítani esetleg valami driver kell még neki?

Köszönöm a válaszotokat

Üdv.


2011. jan. 19. 12:06
 1/1 anonim válasza:

kábeles net alatt digi-t, vagy ahhoz hasonlót értesz?


mert olyanoknál bedugod a kábelt, ip-címet nem állítasz, pppoe kapcsolattal (felhasz+jelszó mint adsl-nél) felcsatlakozol és van net. ezt még blokkolhatja tűzfal (az egész netet is) olyanokat ideiglenesen le kell állítani, hogy egyáltalán működik-e.


ám ha routered van (wifi-t látod) akkor más dolgod van, de kevés információt adtál meg, hogy igazán segíthessünk/segítsek.


írd le, milyen net, milyen kábel jön be a házba (diginél sima utp, adslnél telefonvonal) modem van-e, router van-e, a gépeden kábellel vagy wifivel akarsz netezni, stb.

2011. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!