Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a laptop vagy...

Melyik a jobb a laptop vagy az asztali gép?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen környezetben és utazási viszonyok közben óhajtod használni? Az itt a kérdés!
2011. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A laptopot hordozni is lehet sztem ennyi a különbség :)
2011. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

meg

NOTEBOOK NEM JÁTÉKRA VALÓ!

2011. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen laptop, hiszen egy mai laptop már bőven felér egy asztali gép teljesítményével és bárhova hordozhatod.
2011. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen célra, bár ezt más is írta már. Én ha utazom valahova akkor közben nem tudom használni, a munkámat se hordom haza, szóval nekem nincs laptopom és nem is látnám értelmét. De aki állandóan vonaton ül, és közben tanulni/dolgozni akar a gépén annak laptop.

Javításban/karbantartásban annyi az eltérés hogy a laptop akksijára érdemes figyelmet fordítani ha sokáig akarod használni. Javításnál a laptop alkatrészek kicsivel drágábbak és kevésbé elterjedtek, a cseréjük hajszálnyival komplikáltabb, bár alapesetben ez nem elsődleges szempont.

2011. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13:32


Hülyeségeket beszélsz.

Amúgy játékra asztali, mert sokkal olcsóbban sokkal erősebb hardvert lehet összerakni.

Laptopot viszont lehet hordozni.

2011. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hülye a kérdés már bocs! ez olyan, hogy melyik a jobb: a forma 1 -es autó vagy a rally! ki mire használja...
2011. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13:32

Gratulálok....SOHA NEM LESZ OLYAN EGY LAPTOP, MINT EGY ASZTALI GÉP.

Szerkesztgettél már képet-videót úgy komolyabban ?

Van a laptopban 2 TB kapacitás 35 ezerért ?

A laptop hordozható,és alapdolgokra remek.

Komolyabb műveletekhez, szerkesztésekhez,játékokhoz asztali gép kell, ha olyan jó lenne a laptop, halódna az asztali PC-k piaca. A laptop előbb hal meg, megölik a tablet PC-k.

2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem laptopom van és imádom :) amire nekem kell, arra tökéletesen megfelel.
2011. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző:

Attól függ, mire akarod használni.

Ha csak böngészés, filmnézés, stb., arra tökéletes egy laptop.

Videó/képszerkesztés, játékra, komolyabb dolgokra asztali gép.

Meg ha csak filmnézés/böngészésre akarod használni az asztali gépet, azt olcsóban össze tudod rakni, mint egy laptopot.

2011. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!