Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam törölni...

Hogyan tudnám magam törölni myvip-ről?

Figyelt kérdés
Szeretném törölni magam myvip-ről, viszont sajnos olyan e-mail címen vagyok fent,ami már nincs meg. Mikor leszeretném cserélni,mindig azt irja ki, hogy ez most nem lehetséges. Akoor hogy tunám mégis törölni magam? Az üzelmeltetőnek e-mailt írni,meg ilyesmit nem szeretnék.
2011. febr. 2. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Alkosd meg újra azt az e-mailt, amivel regisztráltál ha még lehetséges.Ha megcsináltad, küld a törlés kérését, és akkor rendesen megérkezik az "új" e-mailedre, mintha nem is törölted volna:D
2011. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam az e-mail fiókot megcsinálni,de sajnos nem jött össze. Azt irja ki,hogy hibás a jelszó :S Szóval nem enged be. Próbáltam a régi jelszóval,de ugyse megy.

De azért köszönöm szépen a segítséged

2011. febr. 2. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!