Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a MacBookról?

Mi a véleményetek a MacBookról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass: [link]
2011. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi pénzért szerintem már tudnia kéne gondolatot olvasni is.
2011. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Amikor Görögországban nem sikerült összelőni barátom Macbookját és a Nikon D90-et, de a D700 -at és D3000-t is vitte...

Szerencsére nincs benne kártyaolvasó, ami a 180.000 laptopomban van :)

Kiábrándultam a fehér szappantartóból!

2011. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az első válaszoló által linkelt bejegyzés több éves...

Szerintem jó kis gép, bár hátránya hogy műanyag, szóval könnyebben karcolódik, esetleg sárgul, repedezik. Az ára is elfogadható szerintem, lehet példálózni azzal, hogy mennyivel olcsóbban mennyivel erősebb gépet is tud venni valaki, viszont azon nem OS X fut, plusz MacBook esetében az Apple logót is meg kell fizetni, ez van. Ha a kártyaolvasó hiányzik, akkor vegyél MacBook Prót, abban van, bár a két gép között teljesítményileg olyan sok különbség nincs, árban és dizájnban annál inkább. Bár szerintem érdemes már megvárni a tavaszi modellfrissítést, akkor ugyanannyi pénzért jobb gépet vehetsz, mint most, illetve a kifutó modelleket akciózzák.

2011. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az azért fura egy "multimédiás" géptől, hogy nem ismeri fel az egyik legelterjedtebb dslr t :)
2011. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túlárazott az egész, de amúgy jó cucc.

A Mac OS is jó, de én inkább vennék 500 ezres laptop-ot, ha azon Windows van, akármilyen istenkirály lehet a Mac, otthoni használatra a Win szerintem sokkal jobb, szabadabb, és én azt szeretem.

2011. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!