Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt hogyan? (Kérdésed túl...

Ezt hogyan? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szóval van a telefonomban 1gb-os memóriakártya. A napokban lejelszavaztam és elfelejtettem. :S Hogyan tudnám feltörni?? Az összes létező jelszavamat beírtam és nem volt jó :S És ne gyertek azzal, hogy lopott, mert nem az, csak mivel én is ember vagyok, hibázok. Köszi a segítséget
2011. febr. 12. 16:12
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vidd be szervizbe.
2011. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kb mennyiért csinálná meg??
2011. febr. 12. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A szervíz honnan tudná a jelszavad?

Max adnak bele egy másik kártyát, természetesen nem ingyen, de azt te is megteheted hogy veszel egyet.

2011. febr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szervizben nem tudják a jelszavadat, de meg tudják oldani a változtatást, kedves második válaszoló.
2011. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, az attól is függ, hogy mivel jelszavazta le. Nem értek a telefonokhoz, de az itthoni vinyóim úgy vannak jelszavazva, hogy azt a szervíz sem töri fel a büdös életben. (256 bites AES).


Lassú is tőle az elérés rendesen...

2011. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!