Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet letölteni az FL...

Hol lehet letölteni az FL Studio 7-et hangmintákkal, ingyen, természetesen a teljes verziót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 05:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az FL Studio oldalán megvásárolhatod, majd utána már ingyen letöltheted.
2011. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem megvásárolni akarom,hanem ingyen letölteni,szerintem tök evidesnek kellene lennie a kérdésem alapján,ha ilyen butaságokat írsz,akkor inkább ne is válaszolj!!!!!!!!!
2011. febr. 15. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg tök evidens, hogy nem lopunk. Vagy ezt neked nem tanították meg?
2011. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%

Ha gondolod, akkor itt nézegess:

thepiratebay.org

isohunt.org

2011. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem meg tök evidens,hogy leszarom hogy mit gagyogsz a lopásról,mert ez az én dolgom és ha nem értessz egyet azzal,hogy én lopok,akkor nem kell válaszolni,mert nagyon nem vagyok rá kíváncsi,hogy mi a véleményed
2011. febr. 17. 18:08
 6/12 A kérdező kommentje:
már csak hangmintákat keresek,nem nagyon értek hozzá egyelőre,de goa zenét szeretnék majd készíteni ha megtalultam kezelni a progit.
2011. febr. 18. 23:04
 7/12 anonim válasza:
15%
Te egy rettenetesen nagy gyökér vagy fiacskám. Esetleg azt is kérdezd meg, hogy hol kaphatsz jófajta amfetamin származékokat is. Hülyegyerek.
2011. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Olyan helyről lehet letölteni, ahol illegálisan van fent. Tehát a letöltése is illegális, a birtoklása is, ha nem veszed meg.

Ha nem tudod, melyek lehetnek ezek a helyek, itt kérdezed meg, és másokat is, akik jelzik, hogy a software lopás büntetendő leoltasz, akkor egy ritkanagybarom vagy! :)

Dukkolok, hogy valami vírusos holmit összeszedj!

2011. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az álszenteskedő barmokat kérdezem,akik nem tudnak értelmes választ adni,hanem azokat a kedves és értelmes embereket,akik felfogják,miért nem akarom megvenni.Akinek nem tetszik,jelentsen fel szoftver lopásért,a vírusokkal nem lessz bajom,faszán működik az illegálisan letöltött,crack-kelt,kamu serial-lal érvényesített Nortonom,sza be kaphatjátok
2011. febr. 24. 00:47
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és ANYÁD a ritka nagy barom,mellesleg amint láthatod azt,hogy "ritkanagybarom",3 szóban kell leírni,nem 1-ben,anyád biztos nem járatott iskolába,csak meg veregeti a vállad,mikor meséled neki,"jajj,képzeld mami,megint beszóltam vkinek az interneten,mert úgy nem kell félnem semmilyen következménytől,milye raj vagyok.
2011. febr. 24. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!