Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem nyomtat a nyomtatóm?

Miért nem nyomtat a nyomtatóm?

Figyelt kérdés
Kiírja hogy ellenőrizd a patront,másat tettem bele,annak nem írja ki,de nem nyomtat,pedig feltőltöttem, mi lehet a baja?
2011. febr. 19. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd hogy nem szorult e valami bele vagy a patron behelyezésnél minden rendesen a helyén van és semmi sincs elakadva, azsincs kizárva hogy a portól takaritásra szorul ha ez nem segit és mindent próbáltál már akkor szervíz gyanus ha töltött patront teszel akkor azt 1-2 hónapon belül érdemes lehasználni mert beleszáradhat a cucc
2011. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
googliz rá a nyomtató pontos típusára + "nyomtatási hiba" vagy "üres patron" meg hasonló címszavakra. EPSON nyomtatók pl. hajlamosak teli patronnál is üreset detektálni. Van a patronon egy chip ami ha "lejár" akkor annyi megy egy bambi. Illetve ha egy szín hiányzik akkor megintcsak nem hajlandó nyomtatni. És még olyat is találtam (google-al) hogy ha nem egyszerre cserélte valaki a patronokat és nem egyforma márkára akkor is szarakodott. De lehet csak simán beszart a nyomtatód. Vagy szoftverhiba vagy akármi. Kutatás, próbálgatás, jószerencse. Sok sikert!
2011. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom megoldani a problémákat a leírtak alapján.
2011. febr. 20. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!