Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehetne hazánkban Quark...

Hol lehetne hazánkban Quark MiNiX 123 elemlámpát venni? Neten már mindenhol kerestem, méret/teljesítmény aránya miatt lenne rá szükségem.

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag nagyon fontos lenne, minden választ előre is köszönök!
2011. febr. 19. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Maximum használtan keresd az eladási fórumokban.

Nem gyártják már.


Ilyen van helyette, ugyanaz hajtja. [link]

Ha a tölthető változat miatt érdekelne, arra is van megoldás.

2011. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Elsősorban a mérete miatt lenne rá szükségem, és gyártani egész biztos gyártják még:

[link]

Lehet a sima Mini-re gondoltál, a Minix szintén 230 lumen-es, 1 óráig is bírja, és ami nekem fontos lenne, mindezt a teljesítményt 6 cm (!)-en nyújtja.


Mindenesetre az MX amit linkeltél is jó, de majdnem kétszer akkora (10 cm), ráadásul eBay. Ha lenne paypal-em, alapból nem tettem volna fel a kérdést, egyből az elején írtam.


A kérdés úgy szólt, HAZÁNKBAN. Tehát bankkártya, paypal és minden hasonlóan limitált fizetési mód nélkül.

Sajnos nem áll módomban sem kiutazni érte, sem bankkártyával fizetni, ezért ha valaki tud megoldást továbbra is várom (és előre is köszönöm) a választ.

2011. febr. 21. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kiutazni sem bankkártyázni, megoldom ha érdekel.
2011. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És ebből mennyi lenne a sarc amit ráemelsz? :-)

Mert ilyen esetben én is üzleti lehetőséget látnék, de a 9500 forintos elemlámpát nem fogom 12 ezer felett megvenni, ez postaköltség és minden mással együtt is igen korrekt ajánlat.


Egyébként érdekelni érdekel, olyan május környékétől lenne rá szükségem, tehát még bő 3 hónap idő is lenne rá.

Ha komolyan gondoltad a beszerzését, a Privát e-mail küldése alatt elérsz. Budapesten venném át és helyben ki is próbálnám mindenre, ha eredeti akkor nem is lehet ebből gondod, mivel tudom hogy teszteljem és mit nézzek teljesítményében.


Gondolom ez is érthető, postai átvétel itt nem játszik, ha kezemben van csak akkor látom hogy eredeti.

Csak személyesen kipróbálás után veszem át.

2011. febr. 22. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!