Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik laptop...

Szerintetek melyik laptop márka a legjobb? ACER ASUS vagy HP?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
HP kilove az alkatreszek miatt.. Asus es Acer kozott egy ujabb jobbacska Acer eri meg a legjobban szerintem :D
2011. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Robika000 válasza:
ACER ACER ACER!!!! (:
2011. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Acer.
2011. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ASUS!! ASUS! Tulajdonosként mondom. Korrekt, elegáns és szép formatervezésű notikat dob piacra, és megbízhatü működésű, hogy csak néhány megkapó tulajdonságot említsek.

Háztól házig garanciát vállalnak; van élő support site-juk, ahol meg is tudják válaszolni amit kérdezel.

Szoftveresen pedig: jó néhány nagyszerű ASUS által készített segédprogram van, a különféle testreszabó progiktól, a komolyabb rendszeralkalmazásokig: pl. Smart Login - Arcfelismeréssel tudsz bejelentkezni!!! (Ennyit arról hogy a win8ban már ez is mekkora újdonság lesz... én az ASUS progijával már 1 éve így lépek be a win7-be :D)

Na úgyhogy ASUS. Amit én is tapasztaltam, hogy picit drágábbak az ASUS laptopok, valószínűleg ezen luxus szolgáltatások miatt, minőséget meg kell fizetni.

2011. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

"Korrekt, elegáns és szép formatervezésű notikat dob piacra, és megbízhatü működésű, hogy csak néhány megkapó tulajdonságot említsek.

Háztól házig garanciát vállalnak; van élő support site-juk, ahol meg is tudják válaszolni amit kérdezel."


ez ugyanúgy elmondható az Acer-ről... csak az ACERACERACERACER FÁKYE :] o.O

2011. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hehe :D #fákjee :D Na melyik mellett dönt a kérdés írója ? :D (Röhögném, ha beírná hogy HP :D:D)
2011. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ASUS, nekem is az van de mielött vettem gondoltam a HP-re is, az ACER-röl sok rosszat hallottam ezért nem is gondoltam arra hogy azt vegyek.
2014. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!