Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám az iskolai wifit...

Hogy tudnám az iskolai wifit feltörni?

Figyelt kérdés
Minden héten hozzá is tudok férni laptopon keresztül(iskolai latoppal)de automatikusan csatlakozik és nem kell beirnunk jelszót.A wifijük nagyon erős,eegész suliba lehet venni a jelet,kellene valami hack program telefonra v laptopra mert ha laptopra lenne akk vmelyik nap délután bevinném a latopom és feltörném a jelszót.Légyszi vki adjon vmi tippet v hacklinket v ilyesmi!
2011. febr. 26. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy, WPA2 nagyon nehezen törhető, csak brute force-al, az meg napok-hetek-hónapok

Legegyszerűbb, ha megnézed mi a wifi jelszó, ahol kilistázza a wifi hálózatokat a windows jobbklikk rá, és tulajdonságok, és karakterek megjelenítését bepipálod, láthatóvá válik a jelszó

2011. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,de nekem mobilra kellene a wifi
2011. febr. 26. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:

1. szövegértésed 0...

2. az első hozzászóló jól mondja, hogy az iskolai laptopon nézd meg mi a jelszó! jobb oldalt lent, a hálózatoknál, kilistázza a wifi kapcsolatokat, jobb klikk az iskolaira, tulajdonságok és ott lesz a jelszó, ha pedig csak feket pöttyöket látsz akkor alatta pipáld ki...


3. ha a telefonod nem képes a wpa2 titkosításra(ebben nem vagyok képben hog melyik tudja) akkor úgy sem tudod használni

2011. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ó és ha elakadnál akkor folytatnám...miután megjelenik a jelszó, próbálsz csatlakozni a mobilodon és beírod...
2011. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a saját wifinkél és kib aszottul nem a jelszót irja ki hnm vmi mást,mert számokat ir ki és a mi jelszavunkba egy ki baszott szám sincs
2011. febr. 26. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor kib*aszottul nem fogod használni a telóddal az iskola netjét...
2011. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nah sok okostojás... és még leszóljátok csórit hogy szövegértés 0... pfff én elég kritikus vagyok de nem esett le hogy mi baj lett volna vele...


Amúgy meg WirelessKeyView és minden wifi kódját kiírja amire eddigi élete során csatlakozott a laptopod :)

Működik, tesztelve... sajna nekem tényleg feltörő kéne de béna vagyok az AirCrackhez...-.-

2011. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!