Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenti linken található hogy...

Lenti linken található hogy milyen számítógépem van, és azt szeretném milyen wifi usb vagy valamit vegyek hozzá hogy működjön wifin keresztül egy nokia 5800, Samsung i9000 Galaxy S?

Figyelt kérdés

[link]

tudom hogy nem új már 5 éves de nem szeretném még lecserélni..:))


2011. márc. 1. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. márc. 1. 15:41
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind a 2 ugyan aza neve de ez az a másik csak hasonlít rá:)
2011. márc. 1. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:

nem értem mit szeretnél venni, a laptopban van wifi...


vagy azt szeretnéd hogy a telefonok wifin keresztül netezzenek? akkor egy router kell neked

2011. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mind a 2 ugyan aza neve de ez az!! Az első link csak hasonlít rá!:)
2011. márc. 1. 15:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben a laptobban nincs és azt szeretném tudni mit vegyek hozzá hogy legyen wifim és akkor telefonnal lehetne wifizni:))
2011. márc. 1. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
az első linket a leírás szerint van, de ha azt mondod hogy hasonlít rá akkor nincs. a lényeg hogy egy usb-s wifi antennát, de ettől még a telefonod nem tud csatlakozni a laptophoz, ahhoz kell egy router és akkor a laptop és a mobil is tud netezni akár párhuzamosan is
2011. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A laptomhoz van kábelos net én csak azt szeretném hogy telefonnal tudjak wifizni otthon mert ebben a laptoban még nincs wifi, tehát nekem a mobilokhoz kell csak.
2011. márc. 1. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

én nem tudok olyanról, hogy a wifi antennával megosztani a netet (ha esetleg nem így van akkor kijavítanak)

ahhoz hogy a netet használd a telefonon egy router kell mindenképp!! ami sugározza a netet, de akkor usb-s antenna nélkül is tudod használni a laptopot meg a telefonon a netet, hiszen a router megosztja és általában 4 számítógépre biztosítják a netet vezetékkel, plusz még néhány vezeték nélkülit


tehát egy router kell és a laptopon továbbra is tudod használni a netet vezetékkel, de a mobilodon wifin

2011. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aha köszi értem:))
2011. márc. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!