Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet két monitort egy...

Hogy lehet két monitort egy géphez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
A testvéremnek nemsokára születésnapja lesz, és mivel ő nagyon sokat játszik a gépen ezért arra gondoltam hogy odaadom neki az én régi lcd (vagy milyen) monitoromat az övé mellé, hogy jobban élvezhesse a játékot. Hogy lehet ezt megoldani viszonylag olcsón? Kell hozzá valami program is? Előre is köszi:)
2011. márc. 4. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, minek kell neki egyszerre két monitor. Miért nem cseréled le egyszerűen a mostani monitorját az lcd-re?
2011. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neki is ugyanolyan monitorja van mint az enyém. Láttam még régen valahol hogy egy pasinak egyszerre két monitorja volt egymás mellett és fogta az egeret meg a mappákat és csak simán áthúzta egyikről a másikra. ilyermire gondoltam, hogy ez hogy megoldható:)
2011. márc. 4. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Vannak videokartyak, amik alapbol tudnak 2 monitort kezelni, ha neki esetleg ilyen van, akkor nem kell hozza semmi. ez valoszinuleg nem program, hanem inkabb videokartya driver kerdese. Egy masik opcio, hogy a meglevo videokartya melle veszel egy masodikat is, de vigyazni kell, mert ritka az olyan alaplap, amelyiknek ket AGP vagy PCI express portja van. Igy inkabb csak egy regebbi PCI-s kartyat tudnal a meglevo ( gondolom profi) kartya melle berakni, hacsak nem alaplapra integralt videokartyaja van, mert akkor az AGP vagy PCI express slotba siman berakhatsz megegy videokartyat. 2 portos kartyak pl az ATI radeon HD 5000 vagy 6000-es sorozat, vagy NVIDIA-tol a GeForce 8, 9, 200, 400, 500-as sorozat. ( az NVIDIA kb mar 8000 Ft-tol kaphato)

2011. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! megnéztem a gépét és azt hiszem hogy két monitort lehet rácsatlakoztatni (ha csak el nem néztem valamit). Valamelyik nap ha nincs itthon majd kipróbálom hogy működik-e. Esetleg valami beállítás dolog amiről tudnom kéne?:D
2011. márc. 4. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy monitorcsatlakozó van, be lehet rakni mégegyet.
2011. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!