Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnám ingyen letölteni...

Hol tudnám ingyen letölteni az új Avril albumot? Próbáltam már pár helyen, de mindenhol hamisak voltak a linkek vagy a torrent kódokat nem lehet elérni.

Figyelt kérdés
Próbáltam már pár helyen, de mindenhol hamisak voltak a linkek vagy a torrent kódokat nem lehet elérni. Köszönöm előre is.
2011. márc. 7. 19:41
 1/3 anonim válasza:

Vedd meg ha már ilyen sz@rt hallgatsz.

Támogasd a bitchet némi sminkszerlóvéval..

2011. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommentárt :)
2011. márc. 7. 19:48
 3/3 anonim válasza:
Nem nagyon vannak már fent torrent oldalakon. Épp azért, hogy az emberek megvegyék. Torrentekről már le van törölve egyébként is. Én minden albumát megvettem. 2100 ft egy Avril CD... nem drága. Úgyh, ha tetszik és szereted a számait, vedd meg. Annyi pénz érdemes rá áldozni. :)
2012. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!