Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Bemutatóterem nevű elektroni...

A Bemutatóterem nevű elektronikai áruház mennyire megbízható? Úgy értem, legális forrásból szerzik-e be az árut, van-e rá ugyanúgy garancia, nem hamisítványt árulnak-e, stb.

Figyelt kérdés
Videokamerát szeretnénk venni.
2011. márc. 9. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rendeltem még tőlük, de mivel elég nagy áruházról van szó, gondolom hogy ugyanúgy van mindenre garancia. Sokszor szoktam házhoz rendelni, műszaki cikkeket is, még nem volt olyan, hogy garanciajegy nélkül kaptam volna valamit.

Amúgy meg az már egy pozitívum, hogy a címük fel van tüntetve a weboldalon. Olyan cégtől nem is rendelek soha, ahol ez nincs meg.

2011. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, nekem is egy kicsit megnyugtató volt, hogy van cím, azért ha valakinek van esetleg tapasztalata velük kapcsolatban, írjon.
2011. márc. 9. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem tőlük és személyes átvételért is mentem hozzájuk, a Keleti p.u.-nál van a boltjuk.

Rendesek, megbizhatóak, a garancia papirral sem volt gondom.

Kicsit fura nekem ugyan, hogy 3 áruház egyszerre, de hát ez van (Bemutatóterem, xMátrix és még egy, ami most nem jut az eszembe) - vagyis ha az oldalaikra rámegyek, akkor ugyanaz a termék van, ugyanazzal az árral és ugyanazzal a feltételekkel - nameg a címük is ugyanaz.

2011. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor én is megkockáztatok egy beszerzést rajtuk keresztül. :-)
2011. márc. 10. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!