Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elállítottam véletlenül az...

Elállítottam véletlenül az erősítőmet és most nagyon torz hangot ad hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

A régi beállításokra nem emlékszem, a berendezést úgy kell elképzelni hogy van az erősítőm erre rávan dugva 2hangfal majd 1 autós mélyláda

Kísérletezgettem azzal hogy hátha eltalálom a régi hangzást de lehetetlen

Van ötletetek?


2011. márc. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt azért megmondhattad volna milyen erősítő... Van erősített sub kimenete? Gondolom akkor nem házimozi erősítő (azokra leginkább aktív mélynyomó megy)

Mit lehet állítani? mély,magas,balance Van rajta EQ? Esetleg ha házimozi erősítő bekapcsoltál valami effektet? (pl hall, theatre vagy hasonló) Akkor surr off módot keress

2011. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ilyen típusú

[link]

2011. márc. 10. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
kapcsolj ki minden surround hangzással kapcsolatos dolgot rajta, esetleg a menüjén is lépkedj végig nincs-e valami ki-be kapcsolva. Ha sehogysem jó, számba kell esetleg venni, hogy elhalt benne a végfoknak valamilye.
2011. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsánat *valamije
2011. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!