Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom miert ilyen lassu?

A laptopom miert ilyen lassu?

Figyelt kérdés
4,5 eves a laptopom. Mar szinte alig lehet hasznalni. Pl. ha megnyitok egy mappat, eltart 1 percig, mire megnyilik es ha be akarom zarni, ott marad sokaig uresen a mappa ablaka a kepernyon. Ha bezarom a bongeszot, a kepernyorol fentrol lefele fokozatosan haladva tunik el az ablak nagyon hosszu ido alatt. Mi lehet a problema? Folyamatosan romlott es egyre rosszabb. Virus nincs a gepen. Lehet attol, hogy nagyon sokat volt hasznalva vagy 3 evig, szinte 24 oraban? (munka miatt)
2011. márc. 18. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem ártana neki egy újratelepítés!
2011. márc. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kábé fél-egyévente újra kéne telepíteni.
2011. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana újat venni.
2011. márc. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy újratelepítéstől megjavul és megint gyors lesz.
2011. márc. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! Egyebkent van uj, csak szeretnem a regit is megtartani, mert nagyon ragaszkodom hozza, mivel annyira sokat dolgoztam rajta es meg voltam vele elegedve. Ennyi eves laptop egyebkent reginek szamit? Azt hittem, hogy ennel tovabb birjak. Megprobalom az ujratelepitest.
2011. márc. 18. 04:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Ember! Nem a laptop lassú, hanem sok programféle hatalmasodott el már (frissítés)az operációs rendszeren!

Ennyi ideig tart megnyitni, meg bezárni...

Ha újrarakod, szárnyalni fog mint új korában...

2011. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ági200610 válasza:
hogyan lehet újratelepíteni?
2017. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!