Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Blaupunkt travelpilot 300-on,...

Blaupunkt travelpilot 300-on, hogy tudom beállítani, hogy az IGO legyen az alapértelmezett, navigáció?

Figyelt kérdés

Feltettem rá az IGO 8-at fut is szépen,de ahhoz,hogy futtassam bele kell másznom a windows menüjébe,ami elég macera mert újraindítást igényel.

Úgy szeretném megoldani,hogy a gyári keretprogram indíts el az IGO-t.

Már egy napja kínlódok vele de semmi áttörés ez ügyben,

Meglehet csinálni csak nem tudom,hogy a legjobb leírás amit találtam ez volt [link]

De a végén nem részletezi,hogy csinálta.

Nagyon kéne a segítség mert 2008-as a tárkép rajta,ami elég nagy szívás és a legfrissebb is 2009-es és 80 euróba kerül és nem hinném,hogy túl részletes.

Minden tippet és segítséget örömmel,fogadok.


2011. márc. 21. 09:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik sikerült némi áttnevezéssel,áttneveztem az igo-t pontúgy ahogy a gyári alkalmazást hívták és mivel abban a memóriában ahol az volt csak pár megabájtnyi hely volt 50 mega a residentflassen így oda csak az alap dolgokat tettem.

;[folders]

;app="Storage Card/iGO8"


[interface]

skin="ui_igo8"



[folders]

app="DataStorage/iGO8"

így átttálítottam a sys.txt így minden egyéb infót a belső memóriában keres de ugyanúgy be lehet itt állítani a memória kártyát is,de én a készülék memóriáját választottam inkább.


Némi kisírletezgetéssel fel tudnám mostmár erőszakolni rá az igo primót is de az nagyon szaggatott rajta,mert azért ez egy öreg gép.

Ha valakinek segítség kellene írjon emailt akkor részletezem.

2011. márc. 21. 17:04
 2/2 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=dIgX1qaW2wc

Ha valakinek segítség kell akkor itt egy videó a megoldásomról,végül primó lett mert az igo8 vacakolt,a primo elfut gond nélkül csak minden felesleges funkciót ki kell kapcsolni.

2012. máj. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!