Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek. Most szerezte...

Zimalion kérdése:

Üdv mindenkinek. Most szereztem meg 4 technológiából a hegesztői szakmunkás bizonyítványomat, de minden munkahelyen gyakorlatot kérnek, nekem pedig érthető okokból még nincs. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj.
2011. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

miaz hogy 4 technológiából?

talán az hogy láttál már lángot elektródát co2 meg awit???

2011. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak láttam. Hivatalos elméleti és gyakorlati szakvizsgám van gázhegesztésből, kézi íves, fogyóelektródás és awi hegesztésből. De nincs minősítésem és az iskolát sem fogadják el gyakorlatnak. Munkahelyen pedig gyakorlatot vagy minősítést kérnek. Így most jelenleg semmit sem érek a szakmámmal.
2011. márc. 23. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, ez csak neked új.

Gyakorolj, aztán minősítés.

Nekem se kellene olyan aki most jött ki az iskolapadból.

Az a helyzet hogy a szakmunkás bizonyítvány fabatkát sem ér.

Én is így kezdtem, elmentem külföldre és csodálkoztak hogy mi az. Kb az oltási bizonyítvánnyal egyenértékű, vagy egy kicsit kevesebb.

2011. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!