Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Tesz-veszen vagy a Vaterán...

A Tesz-veszen vagy a Vaterán árult telefonok mennyire jók, vennétek ilyet? Tapasztalatok is érdekelnek. A 2-3 sim-es hirdetések érdekelnek.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én teszveszen vettem egy sony ericsont hát elég olcsón hírdették 1szer vásároltam először és utoljára persze, szerencsére korrekt volt az eladóm megmondta kerekperec hogy nem a legjobb állapotba van külsőleg meg az akksi gyengélkedett kevesen de simán kibír 3-4 napot is jó megvetteem 6 ezret fizzettem érte hát megdöbbentem a telefon szószerint mint amit lehánytak berepedt képernyő üveg kép az jó volt alapbol akksi kb kukába került töltő persze nem működött, de szerencsére haverom adott egy ugyanilyen tipusut ami egyáltalán nem működött így 2-ből csináltam 1 jó telefont és úgy használtam egy darabig. szóval nem éri meg
2011. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már hármat adtam el, PDA-t, mindegyik kifogástalan, karcmentes állapotú volt, min. 70%-os akkuval, igaz 24 környékén volt mind a 3. Most is van egy X600 Eten, ez, ha lehet még jobb állapotban, sajnálok is megválni tőle, de hát nem kell...
2011. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még egyet mondok:

Nézd meg az eladó értékelését a nevére kattintva.

Láthatod hány üzletet bonyolított (én ca. 12-őt, mind +),

és mit írnak róla a vevők. Ott nincs hazugság, ha valaki negatívot kapott, azt is látni "min vesztek össze", megítélhető milyen partner.

Problémástól nem vettem, viszont volt, hogy 60000-et utaltam át, semmi gondom se volt a ca. 10 vételi ügyletből.

2011. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Olga néni ***** válasza:
Vaterás vagyok, adok veszek, még nem volt gondom. Licitálás előtt az értékelés az első, amit megnézek. Aztán a fotó. Ha valami nagyon olcsó (mobil telefonoknál), az gyanús. Ha lehet, a személyes átvételt választom, ott a fizetés előtt ránézhetek a cuccra, és ha nem megfelelő, visszaléphetek, és az értékelésbe beleírom (a többiek okulására), hogy megbízhatatlan a vevő, rossz az árúja.
2011. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!