Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sürgős! Összekente a kezemet...

Sürgős! Összekente a kezemet egy nyomtatópatron és nem tudom lemosni a kezemről a fekete tintát. Valakinek ötlet hogy hogyan?

Figyelt kérdés
Próbáltam Ultrával, folyékony szappannal, rendes szappannal, acetonos körömlakklemosóval és citromlével is, de nem úgy reagál mint a tollak tintája.
2011. márc. 23. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamar lekopik ne törődj vele, de amúgy a rendes festékhigító lehozza.
2011. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Olga néni ***** válasza:
Nagyon finom por-festékanyag van benne, ami belemegy a bőr pórusaiba. Nem lehet kimosni, max egy idő után lekopik.
2011. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nitrhigittó, esetleg gázolaj. de mindegyik nagyon szárít.

ha nem válik be, nemtudom mi hozná le.


viszont egy tanulság : ha nyomtatópatront kezelsz használj kesztűt. (olyan megteszi mint ami a hajfestékekhez jár. ne szövetes legyen) (egy ösrégi patronon láttam még véddőszemüveg rajzot is. jobb az elővigyázatosság)

2011. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ultraderm leviszi, de utána három napig kenegetheted krémmel a kezed, hogy ne legyen rinocéroszbőröd...
2011. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fanyar válasza:

Nagyon nem tényszerű válaszadók vannak:

"Ultraderm leviszi, de utána három napig kenegetheted krémmel a kezed, hogy ne legyen rinocéroszbőröd..."

Mi a francnak erősítgeti saját válaszát attól nem lesz hitelesebb ha rimocéroszbőrt emleget

Szerintem az se az igazi mert nem oldja

A denszeszt keverje kicsi vízzel és ultraderemmel.

Sőt volt még egy szuperbiztos kéz-mosószer ultraderem -fűrészpor és nitro-hígító (de a nitró helyett tényleg jó a denszesz vágy izopropil-alkohol

a legesélyesebb a denaturált szesz vagy alkohol

2022. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!