Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki tud ajánlani kisméretű...

Ki tud ajánlani kisméretű "jegyzetfüzetet"?

Figyelt kérdés
Egy olyan eszköz érdekelne, aminek használható méretű billentyűzete van (szóval lehet rajta gépelni), de mégsem akkora, mint egy netbook. Még oprendszer sem kellene, csak annyi, hogy a suliban ne kelljen kézzel a füzetbe írnom, hanem egyből digitalizált formában, mondjuk txt vagy doc fájlban legyen, még formázás sem szükséges, azt otthon megoldanám. Továbbá jó lenne, ha az ára is a tudásához mérten alacsony lenne. Egyszerűsítené a dolgom, mert jelenleg füzetbe írom a tananyagot és azt otthon gépelem be, notebook/netbook hordása pedig problémás.
2011. márc. 23. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A netbookkal mi a baj? Annál kisebb billentyűzetes gépet nem fogsz találni, már az is használhatatlan, legalábbis az én szememben (többször próbáltam).
2011. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Netbook miért nem jó?

Az még épp kényelmes gépeléshez, nem nehéz, és valószínűleg jóval olcsóbb, mint egy még kisebb szuperkütyü. Netbookhoz még csak nagy táska se kell, kisebb, mint egy A4 füzet.


Oprendszer nem kellene?? Nem értelek, akkor hogyan fogod használni? Oprendszerre mindenképpen szükség van :)

2011. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
szerintem egy kifordítható monitoros, érintőképernyős (IBM) lenovo, vagy hp gép kell neked, de az újan veszett drága, szóval használtat keress. viszont arra nem csak írni, jegyzetelni tudsz, hanem rajzolni is.
2011. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20-30 forintokért lehet kapni Windows CE-t futtató (tehát a Windows Mobile korábbi verzióját) kínai minilaptopot, 7 collos képernyővel. Keress rá, dob egy csomó találatot.


Árulják a Vaterán, a Teszveszen, a Hardveraprón, de legolcsóbb valószínűleg az Ebayről, egyenesen kínából megrendelve.

2011. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Psion MX5 Pro PDA-m eladó.

Nézz utána és ha érdekel akkor privátban írj rám.

Karcmentes állapotban egy tizes.

Többit ha érdekel!

2011. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már van egy notebookom, de annak hordása számomra kényelmetlen. Tényleg csak szinte egy "fatraktor" tudású ketyerét kerestem, aminek van egy relatíve használható billentyűzete, egy netbook már nem kellene. Konkrétan olyasmire gondoltam, mint ezek a bizonyos Psion gépek (áruk és tudásuk pont megfelelő). Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!