Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kompakt dig. Fényképezőnél az...

Kompakt dig. Fényképezőnél az akkumulátoros vagy az elemmel működő jobb?

Figyelt kérdés
Melyik praktikusabb? Elképzelésem szerint az akksis tölthető (de ha lemerül, akkor gáz). Az elemesnél viszont, ha lemerül, könnyebben ki tudom cserélni. Jól gondolom? Vagy az elemes rövidebb ideig bírja? Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 25. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind kettőnek megvan az előnye és a hátránya is.

Mint írtad is az aksis tovább bírja, az elemest könnyebb cserélni.

Nekem aksis van, nincs vele bajom.Általában amikor tudom hogy mostanság nem használom, de csak félig van lemerülve akkor is feldobom egy kicsit a töltőre.

Meg amikor szedem le a képeket, akkor is arra a pár percre, így majdnem mindig fel van töltve maxra.

De lehet kapni pót aksit ha gyakran használod, így ha pl. mész nyaralni, mind kettőt feltöltöd teljesen és ha az egyik lemerül ott a másik.

2011. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még egy kérdés, hátha jársz még erre. 2db AA elem, állandó használat mellett kb. milyen hosszú ideig bírja? Nyilván több mindentől függ, de cirka?
2011. márc. 26. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát emlékeim szerint amikor nyaralni voltunk, akkor egy napot bírtak anyu gépében az elemek (tölthetők).

Az enyimé állandó használatnál bír 3 napot.


Aksisra szavazok személy szerint. :)

2011. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismét köszi! :)
2011. márc. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!