Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Igo 8 beállítás problémámra...

Igo 8 beállítás problémámra segítség, hogy ne fagyjon ki?

Figyelt kérdés

Van egy blaupunkt travelpilot 300-as Pna amire felerőszakoltam az igo 8-at.

Minden működik is sikerült elérnem,hogy a gyári keretprogram indítsa az igo8-at.

De ha lekapcsolom a gyújtást az autóban akkor ugye nem kap áramot a gps és beáll energia takarékos módba és ad 10 másodpercet az IGO,hogy eldöntsem,hogy ki e kapcsoljon a készülék.

Ha hagyom lekapcsolni akkor mikor visszakapcsolom már nem reagáll semmire és amíg újra nem indítom az egész rendszert addig nem is tudok vele semmit sem kezdeni ,mert nem reagáll az IGO semmire.

Használható így is de elég macerás,ha az ember megfeletkezik a 10 másodperces szabályról és én még csak elboldogulok de édesapámnak ez nem olyan egyszerű meg amúgy is idegtépő.

Az IGO-ban és a készüléken belül is kikapcsoltam már minden energiatakarékossági beállítást,de nem segített.

A sys.txt-vel kéne valamit kezdeni,de még nem találtam erre a problémára megfelelő utalást.

És a TMC-t sem volna rossz beindítani de az nem lényeges.


2011. ápr. 4. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:

Ezt találtam és beillesztettem a sys.txt-be :

[power]

;backlight_sync_with_OS=1

;powermgm_state=0

;backlight_day=66

;backlight_night=66

;power_off_mode=1

;power_off_timeout=300

;battery_warning_limit=10

;backlight_slow_api=1


De bárhogy is módosítom semmi változás :(

2011. ápr. 4. 15:14
 2/2 A kérdező kommentje:

Dobtam az igo8-at és feltettem a primót tökéletesen fut és nem vacakol,bár kicsit döcögősen szaggag de egész tárhető ha kikapcsolok minden felesleges dolgot mint pl domborzat épületek és hasonlók.

És a Primo csak annyit ír ki,hogy a készülé mostantól akumlátorról üzemel és nem akarja lekapcsolni.

2011. ápr. 13. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!