Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha letöltök egy filmet dvdként...

Ha letöltök egy filmet dvdként, ami elvileg 3D-s, akkor ha felveszek egy 3D-s szemüveget, akkor 3D-ben fogom látni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem értek hozzá.
2011. ápr. 22. 20:54
 1/9 anonim válasza:
Jó lenne ha így lenne :D nem sajnos, ehhez speciális vászon kell meg vmi készülék is nem elég a szemüveg:) ha ezek nem kellenének csak a szemüveg akkor 3D moziknak nem lenne értelme :D
2011. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
így van, de ahhoz szemüveg nélkül látnod kell az alakok és formák körül lilás-zöldes stb.színű körvonalakat. Ha a film ilyen és felveszel egy szemüveget akkor látni fogod a 3D-t.
2011. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
(utolsó) én így tudom
2011. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oh, értem... Köszi a válaszokat! :D

Hát a film nem lilás-zöldes, úgyhogy akkor nem kérem kölcsön ismerősömtől a szemüvegét. :)

2011. ápr. 22. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A DVD film miért is volna eleve 3D-s? A DVD film alapban jobb minőségű csak.
2011. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3D-s film nézéséhez 3 (4) dolog kell.

Egy 3D-s film, 3D-s tévé (ha nincs benne médialejátszó akkor egy 3D-s lejátszó) és egy 3D-s szemüveg.

2011. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. ápr. 23. 06:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden láncszemnek együtt kell működni a 3D hatáshoz.

Ami a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás a számítógép 3D-sítéséhez, az az Nvidia 3D kit. Abban van egy aktív 3D szemüveg, az őt vezérlő 3D-re képes videó kártya és egy 120 Hz fölötti frissítési frekvenciával működő monitor.

Kell hozzá egy szoftwer ami képer a vele kompatibilis 3D film videó fájt a neki megfelelő formátumban megjeleníteni. A szükséges anyag költség az átalakításhoz min 30-50ezer Forint.


A szemüvegnek kapcsolatban kel lennie a vezérlő kártyával és szinkronban kell lennie a film két nézőpontjával is.

Nekem még a WIN98 alá volt ilyern kártyám és szemüvegen (az 60 Hz-es monitorral is működött) . Az az XP-n és fölötte már nem kompatibilis. Játékokhoz nagyon látványos volt. :-))

2012. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a monitor nincs benne, azt úgy gondoltam, kell legyen neked.
2012. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!