Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kikapcsolni a...

Hogy tudnám kikapcsolni a Malware Protection nevű programot?

Figyelt kérdés

Amiotátol nekem ez a program magátol be bekapcsolódott azóta csak a Microsoft Internet Explorer be enged bele .Ha valamit elinditok azonal ki dob belőle.

Nem volt be kapcsolva a frissítés se a Tűz fal.Még a gépet se tudom vissza állítani egy korábi időpontra.


2011. ápr. 28. 12:08
 1/2 Ill Jani válasza:
Ha a startmenü futtatás.. ablakába beírod: msconfig, előjön egy ablak, ahol többek között a windowsal együtt induló programok is megnézhetők, és ott le is lehet tiltani, hogy többet ne induljon el. "alkalmaz" után egy restart, és már nem fog többé zavarni. Ha még ez sem hívható elő, akkor csökkentett módban kell indítani a windowst,/induláskor nyomni az F8 gombot/, és ott lehet kiválasztani az indítási módokat. Onnan már be lehet lépni az előbb leírt konfigurációs szerkesztőbe /"msconfig"/.
2011. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már próbáltam de ahogy be irom és bejön az ablak egyből ki is megy belőle.De mán meg oldottam át raktam a windowst.

Kösz a Segitséget azért.

2011. máj. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!